Latvia Sotheby’s International Realty sāk unikālu privātmāju – golfa pilsētvillu pārdošanu kompleksā Jurmala Golf Resort, piedāvājot interesentiem iegādāties mājvietu Rīgas un Jūrmalas viduspunktā – Piņķos, Mārupes novadā. Kompleksā pieejams gan kūrortu cienīgs pakalpojumu klāsts, gan dabas un miera tuvums, pielāgojoties dažādiem dzīves ritmiem.

Jurmala Golf Resort ir pirmais ciemats Baltijā, kurš tiek būvēts tiešā golfa laukuma tuvumā, arhitektūrai iedvesmojoties no Spānijai un Vidusjūras valstīm raksturīgajām arhitektūras iezīmēm, vienlaikus rūpējoties par mūsdienīgu, eklektisku un elegantu vidi. Kopējā kompleksa platība pārsniedz 130 hektāru, nodrošinot plašuma un dabas tuvumu ikvienam iedzīvotājam.

Pašlaik pirmās pilsētvillas ir būvniecības procesā, kopumā pirmajā kārtā plānots attīstīt 45 elegantas mājvietas, kuras jau ir pieejamas iepriekšējai rezervēšanai. Tiek plānotas vairākas būvniecības kārtas, pirmajai beidzoties provizoriski 2025. gadā. Iegādei pieejamas divu tipu mājas – detached villa (no 137 kvm.) un individuālās (148 kvm.), kuru cenas ir no 359 000 EUR. Māju kompaktais izmērs nodrošina visu nepieciešamo, vienlaikus gādājot par to, ka māja kalpo tās iemītniekam, nevis otrādi.

Jurmala Golf Resort

Energoefektīvās pilsētvillas tiek būvētas, izmantojot augstas kvalitātes apdares materiālus, un tās tiek piedāvātas iegādei ar pilnu apdari. Katram īpašumam tiks pieslēgta gāzes apkure, pilsētas ūdens un kanalizācija. Mājas lieliski papildina pirmā stāva terase, kurā būs iespēja nesteidzīgi baudīt piepilsētas dzīves mieru. Tāpat pie katras mājas ārpusē ir izvietotas pieslēguma vietas, elektroauto uzlādei. Slēgtajā ciematā ir izveidota droša infrastruktūra, apkaimi labiekārtojot ar izbūvētām ielām un apgaismojumu, ielu video novērošanu un uzstādītām barjerām, kas ļauj teritorijā iebraukt kontrolētai cilvēku plūsmai.

Jurmala Golf Resort

Kā atklāj Latvia Sotheby’s International Realty pārdošanas konsultante Elīna Zālīte-Saulriete, Jurmala Golf Resort ir mājvieta dzīves baudīšanas entuziastiem, kuri novērtē kā mieru un harmoniju, tā arī Rīgas un Jūrmalas tuvumu. “Šī būs lieliska dzīvesvieta arī ģimenēm ar bērniem, – novadā atrodas vairākas kvalitatīvas izglītības iestādes visa vecuma bērniem, piemēram, Exupery International School, King’s College, International School of Latvia, privātās pirmsskolas izglītības iestādes.”

Elīna Zālīte-Saulriete | Latvia Sotheby’s International Realty Pārdošanas konsultante

Tāpat Jurmala Golf Resort iedzīvotāji varēs izbaudīt rezidentu privilēģijas, izmantojot lojalitātes programmu, kas ietvers izdevīgus piedāvājumus Jurmala Golf Club & Hotel restorāna, golfa laukuma, nākotnē arī fitnesa, SPA  un citu pakalpojumu izmantošanai, baudot kūrorta sniegtās priekšrocības un mierpilno atmosfēru ik dienu.

Jurmala Golf Resort būs viena no pirmajām integrētajām golfa un dzīvojamo māju kopienām Latvijā, un tajā tiks iekļauts plašs pasaules klases objektu un naktsmītņu klāsts, padarot to par vienu no vadošajiem golfa kūrortiem un galamērķiem Eiropā.