Ilgtspējīgs dizains apvienojumā ar energoefektīvu domāšanu – tā var raksturot nupat Pierīgā tapušo premium privātmāju ciematu “GREY STONE VILLAS”, kuru ar ekskluzīvu līgumu pārstāv “Latvia Sotheby’s International Realty“.

Ciematā atrodas modernas villas ar augstu funkcionalitāti, kas piedāvā izcilu dzīves un vides kvalitāti. Ciemats atrodas vien 20 minūšu attālumā no Rīgas centra, Dzilnuciemā – mierpilnā oāzē, ko nodrošina priežu meža tuvums ar reiz izveidojušos Baltijas jūras kāpu joslu.

26. un 27.janvārī plkst.10.00-18.00 aicinām visus uz “GREY STONE VILLAS” atvērto durvju dienām apskatīt modernās un kvalitatīvās villas. Ciemata atrašanās vieta būs īpaši pievilcīga ģimenēm, kurām ikdienas pienākumi jāveic galvaspilsētā, taču patiesam sirdspriekam ir vajadzīgs miers, klusums un dabas tuvums.” stāsta “Latvia Sotheby’s International Realtypārdošanas speciāliste Ingrīda Pīlādze.

Augstākās kvalitātes apdares un energoefektīvi risinājumi

GREY STONE VILLAS” ciematā atrodas vienstāvu skandināvu arhitektūras stila villas 305 m2 platībā. Katrā no īpašumiem iekļauts labiekārtots zemes gabals no 1200 līdz 1800 kvadrātmetriem, kur kopā ar ģimeni baudīt sniegotas ziemas dienas vai siltus vasaras vakarus.

Katrā “GREY STONE VILLĀ” jau ir dizaineru izstrādāta augstas kvalitātes pilna iekšējā apdare, tostarp izmantotas itāļu akmens masas flīzes, “Boen” ozola dēļu siltās grīdas, visaugstākās kvalitātes “Geberit” santehnika, “Axor” ūdens krāni un “PAA” akmens masas vannas.

Modernās villas arī nodrošina efektīvu resursu izmantošanu, ko ilgtermiņā novērtēs ik katrs jaunais īpašnieks. “Esam pagodināti pārstāvēt premium energoefektīvu privātmāju ciematu “GREY STONE VILLAS”. Ir patīkami sadarboties ar vietējo attīstītāju vienā no vispieprasītākajiem biznesa klases produktiem Pierīgā. Neskatoties uz īstermiņa izaicinājumiem, vietējais attīstītājs ir ieguldījies ilgtermiņa stratēģijā un sagaidām pircējus, kas novērtēs villu kvalitāti un atrašanās vietu.  Latvijā ir maz jaunu premium privātmāju ciematu Pierīgā, un šis ir viens no tiem. Turklāt, svarīgi, ka šīs villas ir energoefektīvas” teic “Latvia Sotheby’s International Realty” īpašniece un pārdošanas eksperte Ilze Mazurenko.

Siltumu īpašumos nodrošina “Bosch” zemes siltumsūknis ar jau iepriekš pieminētājām ozola dēļu siltajām grīdām, kas ir pašlaik tirgū visefektīvākā, izdevīgākā un mūsdienīgākā mājas apsildes tehnoloģija. Pateicoties rekuperācijas sistēmai ar gaisa mitruma vadību, mājā ir pastāvīgi ideāls klimats un mitrums, nezaudējot uzsildīto gaisu. Tāpat projektā izmantotas augstākās kvalitātes alumīnija stikla logu konstrukcijas ar trīs stiklu paketēm bez horizontāliem dalījumiem, kas nodrošina izcilu siltumizolāciju.

Visi šie faktori nodrošina, ka villas atbilst “tuvu nulles enerģijas ēkas” prasībām, kas nozīmē, ka mēneša kopējās uzturēšanas izmaksas nepārsniegs 200 EUR. Turklāt, dodoties izbraukumos un izslēdzot visas ierīces un sistēmas, maksājums būs tuvu nullei. Tā kā izmaksas par mājokļa uzturēšanu Latvijā turpina augt, tad šis ir īstais laiks, lai izskatītu jaunas energoefektīvas privātmājas iegādi.

Ērts privātmāju plānojums ar vietu it visam, kas nepieciešams

Vienstāvu villu plānojums ir ļoti ērts un racionāls, tas paredz lielu viesistabu ar virtuves zonu, trīs guļamistabas, darba kabinetu, divus sanitāros mezglus un noliktavas telpu. Katrai mājai ir plaša nojume divām automašīnām.

GREY STONE VILLAS” atrodas mierpilnajā Dzilnuciemā, blakus Piņķiem. Netālu esošajos Piņķos ir attīstīta infrastruktūra, kur atrodas izglītības iestādes, doktorāti, tirdzniecības centri un veikali, kas nodrošina ērtības ģimenei. Turklāt netālu no ciemata atrodas skaists meža ezers, zirgu staļļi, Viesturu un Jūrmalas golfa laukumi, meža takas ar pastaigu iespējām, kā arī veloceliņi.