Latvia Sotheby’s internatonal Realty ar patiesu prieku paziņo, ka mūsdienīgajā un plašajā  projektā KADO KARIM trīs penthouse dzīvokļi nonākuši pie laimīgajiem īpašniekiem,  sniedzot plašuma sajūtu, kvalitatīvus dzīvošanas apstākļus un nevainojamas apkārtējās vides baudījumu. Pārdoto dzīvokļu kopējā vērtība sasniedz trīs miljonus eiro, kas apliecina to elitāro statusu, pieprasījumu un izcilo kvalitāti.

Unikāli un augstākās kvalitātes standartiem atbilstoši, KADO KARIM dzīvokļi sevī iemieso komfortu un izsmalcinātu ekscentriskumu. Ieturēts fascinējoši minimālā, uzmanību piesaistošā arhitektoniskajā stilā, KADO KARIM ir plaši pieprasīts projekts ne tikai tā elegantā un mūsdienīgā dizaina dēļ, bet arī pateicoties tā lieliskajai atrašanās vietai – ainaviskais Baltijas jūras krasts atrodas tikai dažu minūšu attālumā. Latvia Sotheby’s internatonal Realty vecākā pārdošanas speciāliste Līga Kohtanena teic: “Dzīvokļu šarms slēpjas vairākās pievilcīgās un augsti pieprasītās īpašībās – KADO KARIM ir vizuāli neatkārtojams un izcils projekts, kuram Latvijas mērogā viennozīmīgi nav neviena nevainojamās fasādes vai burvīgā interjera dizaina līdzinieka. Dzīvokļu pašreizējie iemītnieki jau visā pilnībā izbauda dzīvokļu pārdomāto izkārtojumu, kā arī patīkami plašo un atvērto dzīvojamo platību”.

Latvia Sotheby’s International Realty iegādei piedāvā vēl trīs dzīvokļus projektā KADO KARIM, gada noslēgumā interesentiem sniedzot iespēju tos iegādāties par īpašu cenu! Piedāvājumam atvērts piektais dzīvoklis (kopējā platība – 112 kvadrātmetri) ar minimālām, precīzā interjera dizainā ieturētām telpām, kas aprīkotas ar mēbelēm un visu nepieciešamo mūsdienu tehniku. Tāpat arī viens no pēdējiem piedāvājumā esošajiem mājokļiem ir ceturtais dzīvoklis, kas piedāvā 106 kvadrātmetrus ekskluzīvas iekšējās apdares, turklāt tādu pasaulē atzītu uzņēmumu kā Fantini un Novellini santehniku. Savukārt tie, kurus vilina plašas dzīvojamās telpas, noteikti novērtēs 237 kvadrātmetrus lielo astoņpadsmito dzīvokli, kas dod iespēju ļauties pilnam iekšējās apdares un interjera dizaina iekārtošanas procesam saskaņā ar jauno iemītnieku īpašajiem ieskatiem un vēlmēm.

Atrodoties pašā Jūrmalas centrā, KADO KARIM ir burvīgs un neaizmirstams projekts, kas sniedz ekskluzivitātes un prestiža sajūtu jau no paša pirmā acu skatiena. Augsti pieprasītās telpas gaida  jaunos iemītniekus, kuri būs priviliģēti ik dienu pavadīt vienā no izsmalcinātākajiem projektiem Latvijā.