Baltijas valstīs unikālas koncepcijas projekts: pirmā wellness (jeb labsajūtas) rezidence – dzīvojamais komplekss „Muižas nami” atzīts par labāko wellness projektu Baltijas valstīs, saņemot Starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas (FIABCI) prestižo balvu „Baltic Prix d’Excellence”.

 Baltic-Sothebys-Muizas-Nami
„Muižas nami” ir pilnībā rekonstruētu namu un jaunbūves komplekss Jūrmalā, Bulduros, Muižas ielā 19, kvartālā starp Rīgas un Rēzeknes pulka ielām, kurā komfortablās, izsmalcināti elegantās rezidences veidotas, domājot par cilvēka veselību, dzīves kvalitātes un labsajūtas veicināšanu. Komplekss sastāv no trim namiem, kur divas ēkas ir restaurēti koka arhitektūras pieminekļi, bet viena ēka – mūsdienīgas arhitektūras paraugs, kas sintēzē ar seno koka arhitektūru veido mūsdienīgu dzīves vidi.
“Muižas namu” rezidencēs tiek piedāvāti 20 dzīvokļi platībā no 57 līdz 126 m². Projektu – wellness rezidences „Muižas nami” realizē tā īpašnieks – uzņēmums „Inbalans Group”, kurš projektā investējis ap 4 miljoniem eiro, partnerībā ar ekskluzīvo īpašumu uzņēmumu Baltic Sotheby`s International Realty. Rezidenču būvuzņēmējs ir SIA „Casa Construction”. Plānots, ka “Muižas nami” projekts tiks pabeigts 2016. gada novembrī.

2016.09.13_New_kopskata_vizualizacija_2
Izcilo jauno projektu balvu Prix d’Excellence pirms vairāk nekā 20 gadiem iedibināja starptautiskā nekustamo īpašumu federācija (FIABCI) sadarbībā ar prestižo izdevumu Wall Street Journal. Tā ir viena no ietekmīgākajām balvām un nosaka standartus visas pasaules nekustamo īpašumu sabiedrībā. Starptautiskā līmenī šo balvu par izciliem globālā mēroga nekustamo īpašumu projektiem FIABCI pasniedz savā ikgadējā kongresa laikā, kad katras valsts projektu attīstītāji savus nominētos projektus ir izvirzījuši apbalvošanai starptautiskā līmenī, bet Baltijas labākos projektus FIABCI novērtēja, pasniedzot izcilības balvas 26. un 27. septembrī Rīgā notikušā otrā Baltijas nekustamo īpašumu (NĪ) attīstītāju foruma ietvaros. Kopumā FIABCI šogad pasniedza balvas 14 izcilākajiem jaunajiem projektiem Baltijas valstīs dažādās īpašumu segmentu kategorijās.

LPC_4873
Līga Kohtanena, Baltic Sotheby’s International Realty pārdošanas komandas līdere, komentējot augsto starptautisko novērtējumu, saka: „Dzīvojamā kompleksa „Muižas Nami” attīstītājiem un pārdevējiem ir liels gods saņemt prestižo balvu Prix d’Excellence kā labākajam wellness projektam Baltijas valstīs. Tas liecina par to, ka arī citur pasaulē novērtē un saprot to, ka ir nepieciešamas šādas – wellness – rezidences, kuru izveides pamatā likts cilvēks un viņa labsajūta, sakārtota vide un dabas tuvums, tādi mājokļi, kuros ir iespējams atgūties no mūsdienu stresa piesātinātās ikdienas, uzturot veselīgu dzīvesveidu. Tas ir novērtējums, kas apliecina: mūsu idejas un darba vēstījums: „dzīvot labi, ar jaunu kvalitāti un veselīgi” ir sadzirdēts.”

Baltic-Sothebys-Muizas-Nami-Balva
Starptautiskā nekustamo īpašumu federācija (FIABCI) ir globāla organizācija, kura dibināta 1948. gadā un apvieno visu kontinentu nekustamā īpašuma jomas profesionāļus (ekonomistus, analītiķus, NĪ speciālistus u.c.) no 65 valstīm, un kuras dalībnieku skaits sasniedz vairāk nekā miljonu dalībnieku.

Vairāk informācijas par projektu “Muižas Nami”  šeit.