Laikā, kad vakari kļuvuši gaišāki un pavasari šķiet, ka var jau sagaršot, neskatoties uz dažām pārsteiguma pilnām, sniegotām dienām – mēs instinktīvi tiecamies pēc saules, plašuma un gaisa savā dzīvē un apkārtnē. Vēlamies dodamies garās pastaigās, biežāk palūkojamies pa logu – paceļam acis pret debesīm un notraušam putekļus no savām saulesbrillēm. Lai  saņemtu šo brīvības un plašuma sajūtu, ne vienmēr jāpamet savas mājas komforts. Tādēļ piedāvājam jums ielūkoties mājokļos, kuru arhitektūra un dizains ir īpaši pielāgots tam, lai telpās ielaistu maksimāli daudz gaismas, gaisa un saules staru.

Moderna privātmāja priežu meža ielokā

Šajā namā caurspīdīgums, vieglums un gaisma bijusi jau sākotnējā nostādne, kas ir raksturīga arhitektam Modrim Ģelzim, pēc kura projekta veidots šis skaistais nams. Ik uz soļa pavada plūdenas līnijas, daudz atvērtu laukumu, augsti griesti, stikls un dabas tuvums – koka apdarē, zaļajā sienā un priežu mežā aiz loga. Šo īpašumu novērtēs tie, kuriem svarīgas nemainīgas vērtības, laikmetīgs dizains un harmonija ar apkārtējo vidi.

Jūrmalas arhitektūras pērle Majoros

Ja runājam par Jūrmalu, tad pirmās asociācijas, kas parādās mūsu prātā ir saule, jūra, vējš, priedes un pilsētai raksturīgā koka apbūve ar cakainām, teju ar glazūru pārklātām mājām. Šis nams ir viens no šādas arhitektūras paraugiem – maigā pasteļkrāsā, ar mirdzošām loga rūtīm, aiz kurām ērti iekārtoties mīkstā klubkrēslā ar grāmatu rokās vai ķer saulesstarus gozējoties uz mājas lieveņa.

Dzīvoklis virs Rīgas namu jumtiem

Veroties jumta logos varēsiet baudīt gan pavasara sauli, gan lietus lāses, kas aizskalo ziemas putekļus, gan nolūkoties uz tuvējo namu jumtiem. Šis dzīvoklis Tērbatas ielā ir īpašs ne tikai ar saviem lielajiem panorāmas logiem, bet arī ar savu dizainu un to, ka šeit valda tehnoloģijas! Mājā atrodamās ierīces pieslēgtas “gudrajai mājai”, kas ļauj visu kontrolēt attālināti ar pāris pieskārieniem, no jūsu viedtālruņa.

Plašs dzīvoklis vēstniecību rajonā

178 kvadrātmetrus lielajā dzīvoklī, noteikti, pietiks vietas visiem, lai katrs atrastu sev klusu un saulainu stūrīti. Plašie apartamenti ne tikai ielaiž gaismu caur lielajiem logiem, bet pats interjers iekārtots, gaišos, mājīgos un siltos toņos. Dzīvoklis atrodas pie Rīgas vecākā parka – Viesturdārza, kur varat doties uzmundrinošās pastaigās, vai nodoties burāšanas priekam, ko ļauj netālu esošā jahtu piestātne Andrejsalā.

Dzīvoklis tiem, kuri tiecas pēc visaugstākajām virsotnēm

Filozofu rezidences, iespējams, ir viens no visgaišākajiem jaunajiem projektiem – ar panorāmas logiem, kas nolūkojas uz Vecpilsētu un Daugavas upes viļņiem vai pagriezušies pret Āgenskalna zaļajiem parkiem un koka namu jumtiem. Projektā esošie dzīvokļi ir gaiši un mājīgi, koptelpas padarītas vieglas un gaisīgas un pat māja pati, atrazdamās uz pāļiem, pacēlusies virs zemes un tiecas uz debesīm.