Pirmo reizi Latvia Sotheby’s International Realty uzsāk mazas kvadratūras dzīvokļu tirdzniecību Mežaparkā, projektā Ezera Solo, piedāvājot ikvienam pieejamus biznesa klases dzīvokļus, kas, pateicoties efektīvi izmantotajai nelielajai dzīves telpai, ļauj ieekonomēt tā uzturēšanas izmaksas.

Mainoties cilvēku vajadzībām, kā arī ņemot vērā dzīves dārdzības pieaugumu, ir skaidrs, ka cilvēki meklē veidus, kā tērēt mazāk. Nenoliedzami, ka liela daļa resursu tiek veltīta tieši mājokļu īrei un komunālajiem maksājumiem, kurus šosezon sola īpaši dārgus.

Latvia Sotheby’s International Realty pārdošanas konsultante Dace Sīle atklāj: “Ņemot vērā pašreizējo situāciju un sekojot līdzi patērētāju vajadzībām, pirmo reizi piedāvājam iegādāties kompaktus biznesa klases dzīvokļus no 20 līdz 35 kvadrātmetriem, taču tajā pašā laikā piedāvājot iespēju apvienot vairākus dzīvokļu īpašumus kopā, iegūstot lielāku dzīvojamo platību.”

Kopā projektā ir pieejami 105 dzīvokļi, kas izvietoti piecos stāvos, un tie tiek piedāvāti bez apdares, ļaujot katram īpašniekam pēc savas gaumes un vēlēšanās veikt iekštelpu apdari un radīt sev vēlamo vidi. Dzīvokļi pieejami par cenu no 2000 līdz 2200 EUR par kvadrātmetru.

Projektā ir izveidots arī demo dzīvoklis, kurš ikvienam būs pieejams apskatei, lai iepazītos ar efektīviem iekārtošanas risinājumiem pilnvērtīgas dzīves telpas nodrošināšanai.

Dzīvokļi projektā Ezera Solo būs īpaši piemēroti studentiem, jaunām ģimenēm, kā arī vecāka gada gājuma cilvēkiem un jebkuram, kam nepieciešama patīkama uzturēšanās vieta, ierodoties pilsētā. Tāpat dzīvokļu iegāde šajā projektā ir laba investīcija īres ienākumu gūšanai, jo neliela izmēra dzīvokļi īres tirgū šobrīd ir ļoti pieprasīti. 

“Tie ir ļoti kompakti pilsētas dzīvokļi, zaļā vidē un netālu no centra – Mežaparkā. Pateicoties mazajām dzīvokļa platībām, ir zemi komunālie maksājumi, kas ir kā īpaša priekšrocība studentiem. Savukārt, ņemot vērā iespēju vairākus dzīvokļus apvienot vienā – šie dzīvokļi ir izdevīgi jaunajām ģimenēm,’’ norāda Latvia Sotheby’s International Realty pārdošanas konsultante Elīna Zālīte-Saulriete.

Iegādei būs pieejamas 20 stāvvietas ērtai auto novietošanai pie mājas. 

Šo dzīvokļu galvenās priekšrocības ir kompaktums un gudra telpu apdzīvošana, kas pieaugošo energoresursu cenu dēļ nav mazsvarīgi, tāpat arī dabas un parka tuvums, nelielais attālums līdz pilsētas centram un laba infrastruktūra. Teritorija ap māju ir slēgta un labiekārtota gan ar autostāvvietām, gan ar bērnu laukumu, līdz ar to ir bērniem droša.