Domājot par vecpuišu mitekļiem, prātā nāk konkrēts iekārtojums, kad domājam par tikai vīrieša teritoriju. Mums ir tendence galvā uzburt ādas dīvānus, atpūtas krēslus, milzīgus izklaides centrus un piepildītu bāru. Taču arvien vairāk un vairāk vīriešu pierāda, ka dzīvot vienam nenozīmē atteikšanos no stilīgas mājvietas. Mēs piedāvājam ieskatīties mājokļos, kas tradicionālajam vīrišķīgajam stilam piešķir mūsdienīgu un elegantu pavērsienu.

Stilīgs dzīvoklis ar skatu uz Bastejkalnu

Šis stilīgais četru istabu dzīvoklis ar zilajiem dizaina akcentiem ir katra vīrieša sapnis – biljarda galds, ērta atpūtas zona, savs darba kabinets, praktiska virtuve un pietiekams plašums, lai uzņemtu gan ciemiņus, gan paslēptos no visa un nozustu guļamistabā uz diendusu. Turklāt, rokas stiepiena attālumā ir Vecrīga ar tās piedāvātajām izklaides un atpūtas iespējām.

Unikāla dizaina dzīvoklis pašā Rīgas sirdī

Dzīvoklis atrodas jaunā, mūsdienīgā ēkā, blakus iepirkšanās centram Galerija Centrs, kurā ir gan veikali, sporta zāle, skaistumkopšanas saloni un kafejnīcas. Plašajā dzīvoklī ir liela atpūtas zona, kurā baudīt sporta spēles TV ekrānā, ēdamzona, kur pagatavot vakariņas savai mīļotajai, atsevišķs darba kabinets un liela guļamistaba ar savu vannasistabu un garderobi. Šis dzīvoklis patiks elegances un dizaina cienītājiem ,kuri vienmēr vēlas atrasties notikumu epicentrā!

Klasiska stila dzīvoklis Klusajā Centrā

Omulīgais mansarda dzīvoklis Klusajā centrā atrodas kāda Pulkveža brieža ielas nama pēdējā stāvā, no kura paveras skats uz apkārtējo namu jumtiem. Dzīvoklis ir pilnībā mēbelēts un ir iekārtots klasiskā, bet lakoniskā stilā – ar ādas dīvāniem, izklaides sistēmu, nelielu, bet praktisku virtuvi, mājīgu guļamistabu un garderobes telpu. Apkārtne ar izteiktu miera izjūtu, bez lieliem trokšņiem, bez veikalu ķēdēm, bet ar iespaidīgu jūgendstila arhitektūras daudzveidību un Daugavas tuvumu piemērota tiem, kuri vēlas atrast savu miera ostu.

Gaišs un stilīgs dzīvoklis Vecrīgā

Šis gaišais dzīvoklis ar atsegto ķieģeļa sienu sevī ietver visu nepieciešamo ērtai dzīvei. Tajā iekārtota moderna virtuves zona apvienota ar viesistabu, viena guļamistaba un vannas istaba. Nodrošinoties ar visu nepieciešamo, varat ilgstoši nepamest mājas, baudot atrašanos mājīgajā miteklī. Dzīvoklis atrodas renovētā namā, Grēcinieku ielā ar ieeju no Peldu ielas puses un savulaik šajā namā dzīvojis kāds cits slavens vīrietis – Rīgas ģenerālgubernators, marķīzs Filipo Pauluči.

Divistabu dzīvoklis Rīgas aktīvajā centrā

Šeit ir viss – ap namu atrodas gardas ēstuves, pārtikas preču veikali, frizētavas, vīna un ziedu veikali, izklaides vietas. Dzīvoklis ir plašs un gaišs, ar vienu guļamistabu mājas saimniekam un milzīgu iebūvēto skapi un divām vannas istabām – viesu un privāto. Dzīvoklī, tāpat kā visa namā ir veikts augstvērtīgs remonts, un ierīkota kvalitatīva tehnika. Padomāts par pilnīgi visu!