Latvia Sotheby’s International Realty ar gandarījumu informē par veiksmīgu darījumu norisi pašlaik augsti pieprasītajā projektā Marijas ielā 14A. Elegantajā un vēsturiskajā namā pārdoti vairāk nekā 10 dzīvokļi, pircējiem sniedzot ne tikai mājīgu un komfortablu dzīves vietu, bet arī iespēju ieguldīt vērtīgā investīcijā.

Marijas ielas 14A namā kopskaitā ir 44 dzīvokļi, kas, 19-36 kvadrātmetrus plaši, atrodas pašā Rīgas sirdī – līdzās transporta infrastruktūrai, tirdzniecības centriem, kafejnīcām un mācību iestādēm. Tādējādi kompaktās, taču vienlaikus ērtās rezidences var izcelt kā lielisku dzīves vietu studentiem un aizraujošas pilsētvides cienītājiem, kas vēlas pavadīt ikdienas ritmu straujajā un dinamiskajā metropoles centra notikumu virpulī.  Latvia Sotheby’s International Realty vecākais pārdošanas konsultants stāsta: “Praktiskie dzīvokļi, kas tiek piedāvāti ar balto apdari, ir izcils investīciju objekts, ļaujot tā īpašniekam veikt interjera dizaina iekārtošanu atbilstoši saviem ieskatiem un vēlmēm. Pēc dzīvokļa pārdomātas iekārtošanas, tas kalpos kā patīkama pirmreizējā dzīves vieta vai kā izdevīgs objekts, ko izīrēt pulsējošo Rīgas centru mīlošam jaunietim”.

Īpašums Marijas ielā 14A, kuram 2022. gada nogalē pabeigti renovācijas darbi, pašlaik atrodas izcilā vizuālā formā, sniedzot estētisku baudījumu gan tā gaišajā, ar precizitāti atjaunotajā fasādē, gan tā svaigajā kāpņu telpā. Apvienojot lielisku atrašanās vietu un funkcionalitāti, Marijas iela 14A ir vienreizēja investīciju iespēja, ko nebūt nevari palaist garām.

Aicinām interesentus apskatīt dzīvokļus, iepriekš sazinoties ar pārdošanas speciālisti Baibu Kalniņu, tel. nr.: +371 29 259 025 vai Aigaru Strodu, tel. nr.: +371 25 404 050.

Aigars Strods | Latvia Sotheby’s International Realty Vecākais pārdošanas konsultants
Baiba Kalniņa | Latvia Sotheby’s International Realty Pārdošanas konsultante