Starptautiskā nekustamo īpašumu kompānija Baltic Sotheby’s International Realty, sākot savu darbību Jūrmalā, sadarbībā ar Rīgas Galeriju sarīkojusi latviešu mākslinieku laikmetīgās mākslas izstādi „Sinerģijas efekts”, kas notika Jūrmalas pilsētas muzejā no 2010. gada 6. līdz 9. augustam.

Ekspozīcijā varēja aplūkot deviņu latviešu mākslinieku gleznas, arī 2009. gada Sotheby’s Londonas izsolē pārstāvēto mākslinieku Līgas Purmales un Rituma Ivanova darbus. Izstādi Baltic Sotheby’s International Realtyorganizēja saistībā ar biroja atklāšanu Jūrmalā, kas 1. jūlijā sāka darbu galvenajā Jūrmalas gājēju ielā – Jomas ielā.

”Par izstādes rīkošanas vietu apzināti izvēlēta Jūrmala, kas vasarā kļūst ne tikai par kūrorta centru, bet arī piedāvā plašu kultūras programmu. Tradicionāli kultūras un izklaides pasākumi Jūrmalā saistīti ar mūziku, mūsu iecere ir paplašināt apvāršņus un pievērst sabiedrības uzmanību Latvijas laikmetīgās glezniecības sasniegumiem. Pirmajai izstādei esam izvēlējušies laikmetīgās glezniecības tēmu, ko pārstāv mākslinieki, kuru darbi jau iepriekš novērtēti Sotheby`s rīkotajās starptautiskajās izstādēs,” – uzsver Baltic Sotheby’s International Realty valdes priekšsēdētājs Vestards Rozenbergs.

”Māksla, ekskluzīvie apartamenti un villas ir saistīti kā glezna ar rāmi. Perfektām telpām māksla piešķir individualitāti un īpašu auru. Rīgas Galerija līdz šim vienīgā Baltijas valstīs ir izveidojusi veiksmīgu sadarbību arSotheby’s izsoļu namu un 2009. gadā Londonā pirmo reizi latviešu mākslas vēsturē iekļāvusi pavasara izsoles listē laikmetīgās mākslas darbus – gleznotāju Līgas Purmales „Saturday night movie” un Rituma Ivanova „Frame 05” – kas tika veiksmīgi pārdoti. Rīgas Galerijas kolekcijā pārstāvētie mākslinieki ir latviešu mākslas pirmā lieluma zvaigznes – gleznotāji, kuru rokraksts un stils jau ir kļuvuši par firmas zīmi,” – par izstādi stāsta Rīgas Galerijas direktore Inessa Riņķe.

Par Baltic Sotheby’s International Realty

Baltic Sotheby’s International Realty savu darbību sākusi 2010. gada pavasarī, atverot biroju Rīgā. No 1. jūlija darbu sāka jūrmalas birojs Jomas ielā. Saskaņā ar uzņēmuma attīstības stratēģiju 2011. gadā tiks atvērts birojs Tallinā, bet 2012. gadā – Viļņā. Baltic Sotheby’s International Realty līdzīpašnieki ir Ilze Mazurenko, Vestards Rozenbergs un Leonīds Kiļs.

 

Par Sotheby’s International Realty Affiliates LLC

Pasaulslavenais Sotheby’s izsoļu nams dibināts Londonā 1744. gadā. 1983. gadā Sotheby’s iegādājās ASV uzņēmumu vadīts konsorcijs un Sotheby’s tika kotēts Ņujorkas biržā 1988. gadā. Sotheby’s International Realtystarptautiskais nekustamā īpašuma aģentūru tīkls ir dibināts 1976. gadā, lai nodrošinātu savstarpēji neatkarīgas nekustamā īpašuma aģentūras ar nepieciešamo mārketinga un īpašumu piedāvājumu apmaiņas programmu, kas ļautu izveidot saikni starp labākajām īpašumu aģentūrām un augstākās klases klientiem visā pasaulē. Franšīze dalībai Sotheby’s International Realty aģentūru tīklā tiek izsniegta tikai rūpīgi izvērtētām nekustamā īpašuma firmām un individuāliem mākleriem, kuri atbilst stingrām atlases prasībām. Sotheby’s International Realtynodrošina franšīzes turētājus ar plašu biznesa pārvaldības, mārketinga, rekrutēšanas, izglītošanas un biznesa attīstības rīku klāstu. Aģentūru tīkla dalībniekiem ir privilēģijas sadarboties ar Sotheby’s izsoļu namu.