Rīga, Āgenskalns, Eduarda Smiļģa iela

Rīga, Āgenskalns, Eduarda Smiļģa iela
Rīga, Āgenskalns, Eduarda Smiļģa iela

Moderns 3 istabu dzīvoklis jaunā namā

Cena

1 200 €

Platība

88 m2

Stāvs

2/2

Guļamistabas

2

Vannas istabas

2

Ilgtermiņa īrei tiek piedāvāts mūsdienīgs un plašs 3 istabu dzīvoklis Āgenskalnā. Divas izolētas guļamistabas, viena no tām ar atsevišķu sanmezglu. Plaša viesistaba ar panorāmas logiem, nodalīta virtuves zona. Virtuve aprīkota ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Koridorī iebūvēts plašs sienas skapis.

Šī ir jauna, moderna un energoefektīva māja tuvējā Pārdaugavā.
Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar siltajām grīdām un individuālu gaisa rekuperācijas iekārtu. Ēkas apkurei un siltajam ūdenim izmantoti gaisa-ūdens siltumsūkņi. Katrā dzīvoklī ir elektroniski nolasāmi apkures, ūdens un elektrības skaitītāji.

Ēkas pagrabstāvā pieejama auto stāvvieta, velo novietne un noliktavas telpas. Lifts no 0 stāva līdz 3 stāvam.

Labiekārtots iekšpagalms visiem mājas iedzīvotājiem. Bērnu laukums ar mīksto segumu, apstādījumi, un terase kopējai atpūtai uz mājas jumta.

Ērtības

Broker image

Sazinieties ar mums