Jūrmala, Dzintari, Ikšķiles iela

Dzīvoklis ar terasi un skatu uz parku projektā KADO KARIM

Cena

995 000 €

Platība

330 m2

Stāvs

3/3

Guļamistabas

3

Vannas istabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādei dzīvokli ar 3 guļamistabām un lielisku skatu uz parku - projektā KADO KARIM. Dzīvoklis izvietots ēkas trešajā stāvā un tam ir 221 kv.m. liela dzīvojamā platība, jumta terase (101,4 kv.m.) un 2 nelieli balkoni (ar platību - 7,4 kv.m.).
Projekta KADO KARIM māju komplekss sastāv no trim funkcionāli saistītām trīsstāvu dzīvojamām mājām - MAISON de KARIM, MAISON de MER, MAISON de PARK, kas celtas vienotā arhitektoniskā stilā, bet katrai no tām atšķiras ar individuāla apdares koncepcija.
Komplekss sastāv no 16 dzīvokļiem un 7 divlīmeņu penthausiem 200-240 m2 platībā ar trīs līdz četrām guļamistabām. Dzīvokļus var apvienot. Dzīvokļiem pirmajā stāvā ir zemes gabali ar terasi, dzīvokļiem virs pirmā stāva – balkoni; trešajā stāvā - penthausiem ir īpašumā plašas jumta terases. Ievērojot augstākās kvalitātes un komforta prasības, komplekss piedāvā labi iekārtotu iekšējo pagalmu, vestibilu ar atpūtas vietām relaksācijai un lietišķām sarunām, 24h konsjērža pakalpojumu. Pazemes autostāvvieta 42 automašīnām.
Kompleksa iedzīvotāju drošībai – slēgta, apsargāta teritorija, automatizēti vārti, kameras, signalizācijas sistēma, kas savienota ar apsardzes kompānijas pulti.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums