Jūrmala, Dzintari, Ikšķiles iela

Dzīvoklis ar skatu uz parku projektā KADO KARIM

Cena

995 000 €

Platība

330 m2

Stāvs

3/3

Guļamistabas

3

Vannas istabas

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādei dzīvokli ar 3 guļamistabām un ar lielisku skatu uz parku - projektā KADO KARIM, ēkā, kas tuvāk Dzintaru parkam. Dzīvoklis izvietots ēkas trešajā stāvā un tam ir 221 kv.m. liela dzīvojamā platība, jumta terase (platība - 101,4 kv.m.) un 2 nelieli balkoni (ar platību - 7,4 kv.m.). Dzīvoklis tiek piedāvāts ar "pelēko apdari". Plānojums piedāvā ieejas halli, plašu dzīvojamo istabu ar kamīna uzstādīšanas iespēju, tam ir neliels balkons ar skatu uz parku, liela virtuve ar iespēju veidot salas principa virtuvi un darba virsmu zonu, ieejas halle ar iebūvēto skapju nišām, viesu tualete, saimnieku guļamistaba ar plašu garderobes zonu, vannas istabu ar logu ar skatu uz parku, 2 bērnu guļamistabas, veļas telpa un vannas istaba, jumta terase ar iespēju veidot nelielu atpūtas zonu un dārzu uz jumta.
Projekta KADO KARIM māju komplekss sastāv no trim funkcionāli saistītām trīsstāvu dzīvojamām mājām - MAISON de KARIM, MAISON de MER, MAISON de PARK, kas celtas vienotā arhitektoniskā stilā.
Kompleksā ir 23 dzīvokļi. Ievērojot augstākās kvalitātes un komforta prasības, komplekss piedāvā labi iekārtotu iekšējo pagalmu, vestibilu ar atpūtas vietām relaksācijai un lietišķām sarunām, 24/7 apsardzes pakalpojumu. Kompleksā ir pazemes autostāvvieta 42 automašīnām un ēku iedzīvotāju drošībai – slēgta, apsargāta teritorija, automatizēti vārti, kameras, signalizācijas sistēma, kas savienota ar apsardzes kompānijas pulti.
Projekts atrodas Jūrmalas pilsētas centrā - tuvu visi pakalopjumi un līdz jūrai tikai 300 metri.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums