Vilhelma nami

Vilhelma nami

Vilhelma nami ir nosaukti slavenā karavīra un uzņēmēja Vilhelma Hatorpa vārdā, kurš bija Anglijas iekarotāju pēctecis, kurš kļuva slavens krusta karos. Mājīgā, skaistajā pilsētā, Hanzas savienības pērlē, Rīgas centrā, pēc atgriešanās no krusta kariem, Vilhelms Hatorps nolēma uzcelt savu pirmo māju - vispirms viņš uzcēla tirdzniecības un noliktavas telpas sāls pārdošanai, un pēc tam viņš uzcēla nākamo māju. Vēlāk tika pabeigta arī trešā māja, kurā netālu no Anglikāņu baznīcas, ar skaistu skatu uz Daugavu apmetās Vilhelma pēcnācēji.
Kopš celtniecības brīža šīm ēkām nebija veikta rekonstrukcija, ir noticis tikai darbs pie ēku saglabāšanas. Un pēdējos 30 gadus ēkas bija pilnībā palikušas bez uzraudzības. Rekonstrukcijas sākumā 2013. gadā tika nolemts izveidot modernu un ērtu dzīvokļu kompleksu, kas varētu apmierināt vismodernāko dzīvokļu pircēju ambiciozās prasības, veidojot vidi viduslaiku ēkā, ar vēsturi un izcilu atrašanās vietu.
Arhitektūras piemineklī ir rūpīgi izveidots moderns un ērts 3 māju komplekss un kurā atrodas 12 rūpīgi pārdomāti dzīvokļi, kas apmierinātu tādu cilvēku vajadzības, kuri novērtē īstu kvalitāti un greznību.
Dzīves ērtībai kompleksā mājas iedzīvotājiem ir izveidots arī savs SPA komplekss ar nelielu, ērtu un funkcionālu sporta zāli. Ir arī neliels pagalms, kas no visām pusēm ir aizvērts no ziņkārīgo acīm, ar skatu uz Anglikāņu baznīcu. Koptēlu noslēdz daudzfunkcionāla ieejas zāle, kur var iedzert kafiju, sagaidīt kaimiņus vai viesus, skatīties televizoru, spēlēt galda spēles vai pat atzīmēt kāda iemītnieka svētkus.
Visiem dzīvokļiem paredzēta arī noliktavas telpa. Dzīvokļos, tāpat kā pašā mājā, viss ir pārdomāts līdz mazākajai detaļai. Apkure, ventilācija, gaisa kondicionēšana, skaņas izolācija, drošība - un tas vēl nav viss. Dzīvokļu īpašnieku ērtībai visu sistēmu pārvaldība, tiek veikta attālināti - izmantojot viedo māju. Un kā ķirsītis uz tortes - visu papildina krāšņi vecpilsētas skati.
Visi dzīvokļi ir pilnībā pabeigti un aprīkoti, mēbelēti ar augstas kvalitātes, stilīgām vadošo ražotāju mēbelēm. Rūpīgi izstrādātās virtuves ir aprīkotas ar vismodernākajām un ērtākajām sadzīves ierīcēm. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar modernu drošības sistēmu un video novērošanu. Viss ir izdarīts tā, lai ēkas iedzīvotājiem viss būtu maksimāli ērti un droši.

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums