Babītes novads, Babītes pagasts, Viktorijas iela

GREY STONE VILLAS | Jaunas, modernas premium privātmājas Pierīgā

Cena

650 000 €

Platība

305 m2

Zeme

1 292 m2

Guļamistabas

4

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Jauns, moderns ciemats GREY STONE VILLAS, kurā ilgtspējīgs dizains satiekas ar augstu funkcionalitāti un izcilu energoefektivitāti.

Lieliskās GREY STONE VILLAS atrodas mierpilnajā Dzilnuciemā, blakus Piņķiem, kas ir rokas stiepiena attālumā no galvaspilsētas sirds, turklāt jūra un lidosta atrodas 15 minūšu attālumā. Tuvumā atrodas ainavisks priežu mežs ar reiz izveidojušos Baltijas jūras kāpu joslu, kas ļaus atpūsties no pilsētas kņadas.

Jaunajā ciematā atrodas septiņas vienstāvu skandināvu arhitektūras stila modernas villas ar kopējo platību 305 m2 (200 m2 dzīvojamā platība, 105 m2 nojume 2 automašīnām un terase) . Katrā no tām ietilpst arī labiekārtots zemes gabals no 1200 līdz 1800 kvadrātmetriem, kurā baudīt svaigo gaisu un dabas tuvumu. Katrai villai ir uzstādīta elektroauto uzlādes stacija.

Moderno villu plānojums veidots tā, lai būtu pēc iespējas efektīvāks – tas paredz lielu viesistabu ar virtuves zonu, trīs guļamistabas, darba kabinetu, divus sanitāros mezglus un noliktavas telpu. Trīs metru augstie griesti rada vēl lielāku plašuma un brīvības izjūtu. Tāpat katra māja ietver nojumi divām automašīnām, kas nodrošinās sirdsmieru arī visnegantākajos laikapstākļos.

Izstrādājot GREY STONE VILLU dizainu, īpaša uzmanība pievērsta apdares materiāliem. Projektā izmantotas itāļu akmens masas flīzes, “Boen” ozola dēļu siltās grīdas, kā arī augstākās kvalitātes “Geberit” santehnika, “Axor” ūdens krāni un “PAA” akmens masas vannas.

Pašlaik GREY STONE VILLAS ir viens no kvalitatīvākajiem privātmāju ciematiem Pierīgā, Latvijā, kas pārsteidz arī ar savu energoefektivitāti. Projekts atbilst “tuvu nulles enerģijas ēkas” prasībām, kas nozīmē, ka ikmēneša uzturēšanas maksa nepārsniedz 200 EUR. Turklāt, ja būsi devies izbraukumā un izslēdzis visas sistēmas, tad rēķini būs tuvu nullei.
Tas ir iespējams, pateicoties pārdomātai tehnoloģiju izvēlei, piemēram, “Bosch” zemes siltumsūknim ar ozola dēļu siltajām grīdām, ko uzskata par pašlaik efektīvāko, izdevīgāko un mūsdienīgāko mājas apsildes risinājumu. Tāpat villās ietilpst rekuperācijas sistēma ar gaisa mitruma vadību, kas nodrošinās pastāvīgi ideālu klimatu un mitruma līmeni, nesatraucotes par uzsildītā gaisa zudumiem.

Liela nozīme ir arī augstākās kvalitātes alumīnija stikla logu konstrukcijām ar trīs stiklu paketēm bez horizontāliem dalījumiem – tās nodrošinās izcilu siltumizolāciju.
Projekts GREY STONE VILLAS 2024. gadā ir saņēmis Būvniecības gada balvu nominācijā ''Jauna dzīvojamā ēka".
GREY STONE VILLAS”atrodas laiskajā Dzilnuciemā, kas ir blakus Piņķiem. Netālu ir attīstīta infrastruktūra ar izglītības iestādēm, medicīnas iestādēm, tirdzniecības centriem un veikaliem. Turklāt tuvumā ciematam atrodas arī skaists meža ezers, zirgu staļļi, Viesturu un Jūrmalas golfa laukumi, meža takas ar pastaigu iespējām, kā arī veloceliņi, kas ļaus savus atpūtas mirkļus pavadīt vēl kvalitatīvāk!

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums