Raunas novads, Rauna, Raunas krasti

Lauku īpašums pilsētā

Cena

475 000 €

Platība

295 m2

Zeme

115 400 m2

Stāvs

2

Guļamistabas

4
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Tiek pārdots lauku īpašums Raunas pagastā – Raunas Krasti. Tā kā tiešā tuvumā nav citu viensētu, tikai brīnišķīgā daba vien, tad ikdiena šeit raksturota kā patiesi klusa un mierpilna.
Īpašums atrodas vien 2 minūšu automašīnas braucienā un 10 minūšu pastaigas attālumā no Raunas pilsētas centra, 100 km no Rīgas pa asvaltētu ceļu.

Lauku īpašums sastav no:
-11 ha liela zemes gabala, kuram blakus tek mierpilnā Raunas upīte
-Divstāvu dzīvojamās mājas ar kopējo platību 278 m2
-Saimniecības ēkas ar garāžu (53,8 m2), nojumi (32,8 m2) un pagrabu (23,8 m2)
-Diviem zivju dīķiem
-Asfaltēta piebraucamā ceļa, bruģētiem ceļiem starp būvēm
-Peldvietas

Divstāvu dzīvojamās mājas pamati veidoti no dzelzbetona, guļbūves ārsienas , dakstiņu jumts. Pilsētas kanalizācija, ūdens no savas akas, apkure- zemes siltumsūknis. Par plašo zaļo teritoriju rūpējas četri robotizētie pļāvēji. Māja aprīkota ar apsardzesun ugunsdrošības sistēmu un signalizāciju. Ierīkots TET interneta pieslēgums.

Dzīvojamās mājas pirmajā stāvā – priekšnams, dzīvojamā istaba ar kamīnu, plaša virtuve, kurā atrodas malkas plīts, gaišs darba kabinets, viesu tualete. No virtuves zonas izeja uz atpūtas telpu, kurā izvietota pirts telpa, baseina telpa, pieeja saimniecības un apkures telpai. Mājai ir galvenā ieeja un pagalma ieeja, no kuras tieši var nonākt atpūtas zonā.
Otrajā stāvā ir kopumā 3 guļamistabas un 2 vannasistabas. Vienā mājas daļā izvietota saimnieku guļamistaba, kuras kopējā platība ir 29,6 m2, no tās atsevišķa izeja uz garderobes telpu un vannasistabu. Otrā mājas daļā izvietotas vēl divas guļamistabas un vannas istaba ar vannu.
Kopumā dzīvojamai mājai ir daudz un ļoti lielu logu, kas padara māju saulainu un gaišu, kā arī ir ievērots vienots interjers, kurā dominē koka materiāls un tā krāsa.

Divstāvu palīgēkas mājas celta no keramzītblokiem ar dēļu apšuvumu, un zaļo jumtu. Arī šai ēkai ir 2 stāvi: pirmais stāvs un pagrabstāvs 23,8m2. Pirmajā stāva atrodas garāža divām automašinām (53,8m2) un neliela nojume jeb terasīte ar kopējo platību 32.8 m2 m2, no kuras paveras ainavisks skats.

Īpašums ir ļoti plašs un labiekārtots. pagalmā ir ugunskura vieta, šupoles, žāvētava. Piemērota un ideāla mājasvietu ģimenei ar bērniem, kā arī ar mājdzīvniekiem, teritorijā starp palīgēku un dzīvojamo ēko atrodas suņu voljērs.

Ir iespēja šo 11 ha lielo zemes gabalu dalīt mazākos gabalos un tālāk tos apbūvet.
Ja šis īpašums ir Jūs ieinteresējis, zvaniet, vienosimies par apskati!

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums