„Club Central Residence” nams Rīgā, Baznīcas ielā 2016. gadā ir kļuvis par pieprasītāko premium klases projektu galvaspilsētā: gada laikā ir pārdoti 85% dzīvokļu, brīvi pieejami atlikuši tikai 3 dzīvokļi. Nama iedzīvotājiem un viņu viesiem tikko iekārtota un atklāta atpūtas zona ar gaumīgiem dizaina interjera priekšmetiem un ērtām mēbelēm.

Baltic-Sothebys-Club-Central-Residence

„Club Central Residence” skaistais septiņstāvu  nams, kas uzbūvēts atbilstoši augstākās klases komfortam un kurā ir tikai 20 dzīvokļu, ekspluatācijā tika nodots 2015. gada beigās. Ēka ir unikāls mūsdienu Eiropas arhitektūras un dizaina paraugs. Tās interjeru veidojusi viena no vadošajām speciālistēm Baltijā, starptautiski atzītā latviešu arhitekte Zane Tetere, apvienojot labākās Rīgas vēsturiskās apbūves tradīcijas ar jaunākajām tendencēm pasaules pilsētu attīstībā. „Club Central Residence” ir saņēmis starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas prestižo balvu „Baltic Prix d’Excellence” kā labākais jaunais projekts premium segmentā.

Līdztekus augstas klases dizaina risinājumiem un pārdomātam plānojumam dzīvokļos, namā ir ierīkots arī slēgts klubs nama iedzīvotājiem un viņu viesiem, kurā ir ērta atpūtas zona, kas veidota unikālā dažādu stilu apvienojumā, sevī ietverot klasiskā angļu kluba mājīgumu un ekstravagantus interjera  dizaina elementus.
Tā, piemēram, atpūtas zonas grīdu klāj „Objecto Carpet” paklājs „SilkySeal”, kura šķiedras ir īpaši apstrādātas, lai tās atgādinātu maigu zīdu. Dāņu dizaina ikonu atjaunotāja „Gubi” atpūtas krēsls „Stay” ir kompakts un ērts, „Baxter” galdiņš „Miroir” atpūtas zonā veido interesantu materiālu saspēli: pulēta metāla virsma apvienojumā ar mīkstu un siltu ādu, „Emmemobili” unikālās formas un tīro līniju ēdamgalda „Ufo” gaišā apdare atsvaidzina atpūtas zonas interjera kopskatu, bet Itālijas mēbeļu nozares līdera „B&B Italia” krēsls „Au Vent”  saspēlējas  ar telpā esošo sienu apdari un plauktiem. Atpūtas zonā  izvietoti  arī pasaulslavenā latviešu stikla ražotāja An&angel trauki, kuru apdarē izmantots jaunais titāna pārklājums.

Baltic-Sothebys-Club-Central-Residence-3

„Tā ir skaista un moderna ēka, kas būvēta, izmatojot visas jaunākās un labākās tehnoloģijas. Nams atrodas ļoti labā vietā: lai gan tas ir pats Rīgas centrs, tomēr Baznīcas iela ir nostāk no lielās burzmas un ir salīdzinoši klusa. Pircēji jau kopš nama atklāšanas to ir novērtējuši atzinīgi, un par to liecina fakts, ka brīvi ir atlikuši tikai trīs dzīvokļi. Projekta īpašo atrašanās vietu un kvalitāti spējuši novērtēt dažādu tautību klienti: ne tikai no Latvijas, bet arī citu valstu iedzīvotāji, un dažādu  profesiju pārstāvji: gan jaunie speciālisti ar savām ģimenēm, gan arī lielu uzņēmumu īpašnieki,” lielo interesi par „Club Central Residence” skaidro „Baltic Sotheby’s International Realty” premium klases nekustamo īpašumu eksperte Līga Āboliņa. Viņa piebilst, ka pircēji šajā projektā īpaši novērtējuši dzīvokļu funkcionālo plānojumu, mūsdienīgo koplietošanas telpu dizainu, estētisku un patīkamu dzīves vidi pašā pilsētas sirdī, kur viss nepieciešamais ir rokas stiepiena attālumā.

„Club Central Residence” potenciālos pircējus gaida pēdējie trīs brīvie dzīvokļi 53.6 m², 88.9 m² un 118.4 m² (dzīvoklis ar terasi) platībā. Plašākais no tiem ir izveidots kā demo dzīvoklis, kurā klienti var pilnvērtīgi iejusties tā atmosfērā, izbaudot moderno, ērto  un skaisto  iekārtojumu. Eleganto demo dzīvokli iekārtoja interjera salons “Krassky”.  
Pieteikties dzīvokļu apskatei varat rakstot uz e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni +371 2 6551455.

Club Central Residence” – brīnišķīga un laba izvēle jūsu jaunajām mājām Rīgas centrā!

Vairāk informācijas par „Club Central Residence” šeit.