Augstākās klases jeb premium klases dzīvokļu nams “Club Central Residence II”  Rīgā, Lāčplēša ielā 11, ir daļa no jaunā kvartāla Baznīcas ielas posmā starp Lāčplēša un Ģertrūdes ielu un tajā sākotnēji bija pieejami 28 dzīvokļi, no kuriem 22 ir atraduši savus jaunos īpašniekus.

Šī brīža pircēji – ekonomiski aktīvi iedzīvotāji – šajā laikā īpaši rūpīgi plāno savas un sava biznesa finanses, par vislabāko ieguldījumu veidu atzīstot nekustamo īpašumu, jo nekustamais īpašums nodrošina labāku atdevi un drošību nekā, piemēram, noguldījumi bankā vai akciju tirgos. Labam īpašumam labā vietā allaž būs augsta materiālā vērtība un šis nams un tā dzīvokļi ir tam lielisks piedāvājums, jo esošie dzīvokļu pircēji tos iegādājas ne tikai kā savu ģimenes mājvietu, bet arī kā lielisku investīciju gan šim brīdim, gan nākotnei. Īpašums, ja tas nonācis gādīgās rokās, laika gaitā  savu vērtību tikai palielina, salīdzinot ar citiem ieguldījumiem, piemēram, jaunu auto, kura vērtība ar laiku mazinās. Arī finanšu plānotāji iesaka ieguldīt nekustamajā īpašumā, jo tas ir labs veids, kā diversificēt ieguldījumu riskus, jo nekustamais īpašums vienmēr būs drošs materiālais aktīvs.  Pašlaik arī pasaules pieredze liecina, ka premium īpašumu vērtība ir stabila dažādos, arī izaicinošos laikos un pasaules tendences pašlaik parāda īpaši augstu pieprasījumu, jo klienti apzinās, ka šo segmentu krīzes ietekmē minimāli, jo augstvērtīgi un kvalitatīvi īpašumi ir vērtība, kas, līdzīgi, kā labs vīns, ar gadiem to tikai palielina.

Ja vēlaties iegādāties īpašumu šajā modernās arhitektūras namā, jums joprojām ir tāda iespēja. Pašlaik pārdošanā pieejamie seši dzīvokļi iegādājami plašā cenu spektrā, no 266 380 EUR līdz 802 880 EUR un platībā no 70 līdz 152 kvadrātmetriem. Dzīvokļos ieklāta kvalitatīva ozolkoka vai riekstkoka grīda, četriem dzīvokļiem ir arī balkons vai terase, uz kuras baudīt skatu uz kluso iekšpagalmu vai Veco Ģertrūdes Baznīcu. Par atsevišķu samaksu joprojām pieejamas arī 5 vietas pazemes autostāvvietā, kas dzīvojamajiem namiem centrā ir reta un ekskluzīva iespēja. Aicinām namā pieejamos dzīvokļus apskatīt klātienē, lai pārliecinātos par nama īpašo auru, kurā apvienojušies moderni un augstvērtīgi risinājumi un atsauces uz vietas vēsturi un tās apkārtni.