Mūsdienīgums, minimālisms, harmoniska un mierīga apkārtējā vide – šādi var raksturot jauno projektu Rezidences UPE, kas topošajiem iemītniekiem piedāvās modernu dzīvesveidu jaukā un klusā apkārtējā vidē. Privātmāju ciemats, kurā nupat uzsākta 10 elegantu mājokļu būvniecība, atrodas mierpilnajā Upesciemā, tikai 20 minūšu attālumā no galvaspilsētas drūzmas, nodrošinot tā iedzīvotājiem kvalitatīvus dzīvošanas apstākļus un ērtu apkārtējo infrastruktūru.

Rezidences UPE privātmājas, kuras plānots izbūvēt 230 līdz 310 kvadrātmetru platībā, sevī ietvers izsmalcināta minimāla interjera dizaina elementus, kā arī augstvērtīgus būvniecības materiālus, iekšējo apdari un santehniku. Ilgtspējīgie mājokļi atradīsies uz 1200 līdz 1800 kvadrātmetrus plašiem zemesgabaliem, tādējādi nodrošinot ne tikai vizuāli pievilcīgas iekštelpas, bet arī nesteidzīgu un apzaļumotu mājai pieguļošo teritoriju. Privātmāju ciemata viena no patīkamākajām priekšrocībām viennozīmīgi ir arī tā atrašanās vieta netālu no Upesciema, apvienojot daudzveidīgu infrastruktūru ar lieliskiem atpūtas galamērķiem nedēļas nogalēs.

Upesciemā, kas atrodas tikai dažu minūšu brauciena attālumā no mūsdienīgajām privātmājām, pieejams viss nepieciešamais ikdienas vajadzībām: pārtikas veikali, ārsta privātprakse un sabiedriskā transporta tīkls. Atrašanās vietu var izcelt kā īpaši pievilcīgu ģimenēm ar bērniem:   pavisam netālu atrodas Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, Tautas bibliotēka, stadions, futbola un volejbola laukumi. Apvienojumā ar plašajām izglītības iestāžu un ārpusskolas laika pavadīšanas iespējām Rezidences UPE garantēs mierīgu un nesteidzīgu ģimenes dzīvi, vistuvākajā apkārtnē nodrošinot visu nepieciešamo daudzveidīgu vajadzību un interešu apmierināšanai.

Rezidences UPE privātmāju ciematu īpaši novērtēs dabas vērtību un aktīvās atpūtas cienītāji, dzīvojamo ēku kompleksam atrodoties pavisam netālu no plašām brīvā laika pavadīšanas vietām. Viens no vietējo iedzīvotāju iemīļotiem galamērķiem ir gleznainie dīķi, kas sastopami viscaur Upesciema teritorijai. Iecienītas atpūtas vietas ir Alberta dīķi un Pētera dīķis, kas sniedz iespēju  pavadīt brīvdienas makšķerējot, apmeklējot pirtis, dodoties garās, svaiga gaisa un brīnumainu skatu piepildītās pastaigās, vai arī izīrējot laivu un pavadot dienu uz mierpilnas ūdenstilpnes. Rezidences UPE apkārtnē pieejamais lieliskais labiekārtoto atpūtas vietu piedāvājums garantēs  kvalitatīvu atpūtu ģimenes lokā.

Upesciems atrodas tikai nepilnas pusstundas brauciena attālumā no galvaspilsētas, turklāt Rezidences UPE privātmājas nodrošinās mierīgu, atslābinātu un ērtu dzīves telpu pēc intensīvi pavadītas darba dienas pilsētas drūzmā. Dzīvojamo namu funkcionalitāte un gaumīgais dizains, savienojumā ar mežu, svaiga gaisa un ūdenstilpņu klātesamību, izceļ šo projektu kā lielisku apliecinājumu mūsdienīguma un komforta mijiedarbībai ar dabas sniegto mieru un klusumu.