Sotheby’s izsoles dalībniekiem piedāvās vairāk nekā desmit unikālu objektu

Starptautiskās nekustamo īpašumu kompānijas Baltic Sotheby’s International Realty, kas strādā ar augstvērtīgiem mājokļiem, līdzīpašnieki 28. un 29. novembrī Londonā tiksies ar izsoļu nama Sotheby’s viesiem. Tie būs prestižo tematisko izsoļu Russian Paintings dalībnieki, kurās izsolīs 19. gadsimta beigu un 20. gadsimta sākuma krievu mākslinieku darbus*. Slēgtos pasākumos, kas risināsies izsoļu laikā, Baltic Sotheby’s International Realty vadītāji iepazīstinās Sotheby’s klientus ar aptuveni 15 unikāliem Latvijas dzīvojamiem nekustamajiem īpašumiem, starp kuriem minama Kukšu muiža, lauku īpašums „Cinātas”, Ēdoles pils, privātmāja Jūrmalā, Rotas ielā 26, vairāki grezni dzīvokļi Rīgā u.c.

„Mums būs lieliska iespēja popularizēt Latviju un parādīt izsmalcinātai publikai, ka mūsu valstī ir patiesi interesanti nekustamie īpašumi. Ceram atrast pircējus, ar kuriem sāksim pārrunas jau Londonā. Mēs speciāli braucam uz šīm Sotheby’s izsolēm, jo krievu glezniecība patlaban ir modē un tā interesē daudzus turīgus cilvēkus no NVS valstīm. Domājam, ka viņiem būs arī papildu interese par Latviju. Protams, pastāstīsim viņiem par iespēju iegūt uzturēšanās atļauju, taču galvenais uzdevums ir iepazīstināt ar mājokļiem,” uzsvēra Baltic Sotheby’s International Realty līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Vestards Rozenbergs..

Demonstrēšanai Londonā izvēlēti tie nekustamie īpašumi, kuru īpašnieki nodevuši kompānijai Baltic Sotheby’s International Realty ekskluzīvas īpašuma pārdošanas tiesības.

V. Rozenbergs piebilda: „Krievu mākslinieku gleznas ir ļoti pieprasītas arī Ķīnā un „vecajā” Eiropā. Ar šo valstu pārstāvjiem droši vien izdosies tikties pirms izsoles. Latvijas nekustamie īpašumi saprotamāki Krievijas iedzīvotājiem nekā ķīniešiem, taču neatteiksimies arī no tādiem klientiem.”

* Gleznu izsole notiks 30. novembrī. Galvenais izsoles priekšmets – mākslinieka Aleksandra Jakovļeva glezna „Kulikutas deja”(prognozējamā cena – 0,8-1,2 milj. GBP). Izsolēs tiks piedāvāti arī tādu klasiķu darbi kā Aleksejs Bogoļubovs, Nikolajs Dubovskis, Igors Grabars, Īzaks Brodskis, Mihails Vrubels, Ivans Aivazovskis, Mihails Larionovs, Vasilijs Vereščagins u.c. Sīkāk par izsoli lasiet šeit (informācija angļu valodā):

http://files.shareholder.com/downloads/BID/1053867937x0x416893/32e44bdd-80ae-4c96-83ef-2b5786dc57a5/416893.pdf un

http://www.sothebys.com/app/ecatalogue/fhtml/index.jsp?event_id=30334#/r=index-fhtml.jsp?event_id=30334|r.main=event.jsp?event_id=30334/