Ar novēlējumu –  „skaistu nākotni namam un tā jaunajiem iemītniekiem” 12. novembrī tika atklāts augstākās klases komfortam atbilstoši uzbūvētais dzīvokļu nams Rīgā, Baznīcas ielā 18a – „Club Central Residence”: unikāls mūsdienu Eiropas arhitektūras un dizaina paraugs, kas apvieno labākās Rīgas vēsturiskās apbūves tradīcijas ar jaunākajām tendencēm pasaules pilsētu attīstībā.

KBN_1441_DxOR

Svinīgā pasākuma viesiem un mediju pārstāvjiem bija iespēja redzēt, kā rudenīgās vakara gaismās izgaismojas nama efektīvā fasāde, kas pieskaņota pārējai Baznīcas ielas estētikas dinamikai, kā tā harmoniski saspēlējas ar netālo Svētās Ģertrūdes Baznīcu, jūgendstila ēkām un jauno eklektisko apbūvi. Īpaši akcentēts bija nama lepnums: erkers, kas koptēlā veidots kā atstarojošs tumšs monohroms apjoms ar akcentu uz faktūru un rakstiem.

Pasākuma viesi nonāca plašajā vestibilā, kurā turpmāk jaunos iemītniekus sagaidīs konsjeržs, un kura sienu rotā nule kā saņemtā atzinība: „Club Central Residence” saņēmusi starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas prestižo balvu „Baltic Prix d’Excellence” kā labākajam jaunajam projektam premium segmentā, kā arī augstākās klases nekustamo īpašumu pārdevēja „Baltic Sotheby’s International Realty” īpašo balvu kā gada labākajam premium projektam Latvijā.

_MMA7500

Viesiem tika sniegta iespēja pirmajiem izstaigāt jaunuzcelto namu un aplūkot apartamentus klātienē, kuri potenciālajiem pircējiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un kuru platība ir no 53 līdz 156 m², novērtēt to plašumu (griestu augstums dzīvojamās platībās sasniedz 3 metrus), ērto un komfortablo plānojumu, ekoloģiskās koka parketa un dabīgā akmens grīdas, dizaina flīzes un tapetes, augstas kvalitātes santehniku, sienu eleganto smalka koka apdari un augstas kvalitātes dizaina klases reljefa tapetes, kā arī no augšējā stāva terases nolūkoties uz vakarīgo pilsētu un apskatīt laikmetīgo rotu mākslinieku grupas izstādi no mākslas galerijas „PUTTI”.

Nama svinīgā atklāšana norisinājās „Club Central Residence” kluba zonā, kas ir nozīmīgs konceptuāls jauninājums Rīgā: līdztekus augstas klases dizaina risinājumiem un izcilam plānojumam dzīvokļos, šeit ir ierīkots slēgts klubs ar bibliotēku un atpūtas zonu nama iedzīvotājiem un viņu viesiem, kas arī veidots unikālā dizainā, sevī ietverot klasiskā angļu kluba mājīgumu un ekstravagantus interjera elementus.

Salīdzinot namu ar „melno ahātu” un to nodēvējot par „izteiksmīgu māsu” līdzās esošajām ēkām, pasākuma vadītāja Maija Silova aicināja projektā iesaistītos pārstāvjus atklāt „Club Central Residence”.

AS „Expobank”, kas finansēja „Club Central Residence” projekta realizāciju, valdes priekšsēdētājs Iļja Mitelmans: „Jūtams, ka „Club Central Residence” namu cēluši cilvēki cilvēkiem, ieliekot šajā darbā visu savu talantu, sirdi un dvēseli, tāpēc tas ir izdevies tik lielisks. Lai cilvēki, kas šeit dzīvos, ir laimīgi!”

_MMO4267

Projekta būvniekuAS „LNK Industries” mātes uzņēmuma „LNK group” padomes priekšsēdētājs Aleksandrs Milovs piebilda: “Prieks, ka, nekopējot pagātni, bet gan izmantojot modernus risinājumus, šajā vēsturiskajā vietā ir izdevies  atjaunot seno gaisotni. Vieta namam ir izcila: pats Rīgas centrs, tomēr – klusa vieta. Iekšējā apdarē izmantoti izcili materiāli. Mūsu celtnieki strādāja ciešā sadarbībā ar arhitektiem, respektējot viņu darbu, tāpēc mums visiem kopā ir izdevies izveidot skaistu, augstas kvalitātes namu, kas organiski iekļaujas līdzās esošajā arhitektūrā un pilsētvidē kopumā.”

_MMO4275

Baltic Sotheby’s International Realty īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Vestards Rozenbergs: „Mūsu uzdevums ir šo namu „vest tautā”, iedvest tajā dzīvību, jaunu enerģiju, un tas notiks visai drīz, jo 30% apartamentu jau ir rezervēti. Darbs šajā projektā ir paveikts lieliski, un, salīdzinot ar citu pasaules lielpilsētu izcili uzbūvētajām ēkām, droši var apgalvot, ka šī ēka iederētos jebkurā metropolē. Prieks, ka Rīgas sejā ir radies jauns, izteiksmīgs vaibsts, turklāt šis ir pirmais solis šī kvartāla attīstībā.”

_MMO4298

„Club Central Residence” nama attīstītājs potenciālajiem apartamentu pircējiem līdz šā gada beigām sniegs dāvanu mājokļa iekārtošanai no interjera salona “Krassky” līdz pat 27 tūkstošu eiro vērtībā. Uzņēmuma „Krassky”, kas ir veicis pilnīgu demo dzīvokļa iekārtošanu šajā projektā, klientu attiecību vadītājs Uvis Petrovskis: „Mūsu uzņēmums rūpīgi izsver katru sadarbības piedāvājumu, bet par sadarbību ar „Club Central Residence” projektu mums nebija nekādu šaubu, jo tas atbilst arī mūsu vērtībām. Šeit apvienota ne tikai augsta dizaina kvalitāte, bet ir arī izcili paveikts darbs. Ienākot namā, ir sajūta: šeit gribas dzīvot.”

 _MMA7529

Viena no vadošajām interjera speciālistēm Baltijā, starptautiski atzītā latviešu arhitekte Zane Tetere, kura ir „Club Central Residence” fasādes arhitektūras līdzautore un interjera autore: „Jo biežāk uzturos ārvalstīs, jo mīļāka man ir Rīga, kad atgriežoties ar prieku baudu galvaspilsētas vēsturisko arhitektūru, smalko īres namu vaibstus. Radot šī nama fasādi, kuras konstrukcijās atspoguļojas kaimiņu nami, gribēju tajā iemiesot gan vēsturiskās tradīcijas, gan arī radīt mūsdienīgu tēlu – ilgtspējīgu arhitektūru, kura respektē vēsturisko pieredzi. Prieks, ka tas ir izdevies.”

„Club Central Residence” projekta idejas patrons, mākslinieks Bruno Birmanis: „ Kad sākām darbu pie šī projekta radošās koncepcijas, bija liels prieks, ka sastrādāsimies ar arhitekti Zani Teteri, ar kuru biju sadarbojies iepriekš. Zanes drosme, enerģētika,  prasme pārliecināt, respekts pret fundamentālām vērtībām – tas viss ir ielikts arī šajā namā. Gribas vēlēt, lai bērniem, kuri piedzims un dzīvos šajā namā, būtu tikpat siltas sajūtas pret šo namu, kuram ir laba aura un tēls. Rīga bija pelnījusi šādu namu.”

_MMA7531

Informācijai par „Club Central Residence”:

Vairāk informācijas par projektu šeit.