Viens no greznākajiem Jūrmalas īpašumiem – „Villa Marta” nav izvietots „Baltic Sotheby’s International Realty” mājas lapā.  Spekulācijas par šī īpašuma pārdošanu radušās no fakta, ka šī īpašuma fotogrāfijas un apraksts ir izvietots vairākos starptautiskos plašsaziņas informācijas līdzekļos, kurus „Baltic Sotheby’s International Realty” izmanto, lai popularizētu īpašumus un piesaistītu potenciālo investoru interesi.

To, skaidrojot publiskajā telpā radušos informatīvo pārpratumu, skaidro „Baltic Sotheby’s International Realty” īpašnieki Vestards Rozenbergs un Ilze Mazurenko.
„Villa Marta” īpašums nav un nekad nav bijis izvietots „Baltic Sotheby’s International Realty” mājas lapā balticsothebysrealty.com vai balsir.com. Spekulācijas par šī īpašuma pārdošanu radušās no fakta, ka šī īpašuma fotogrāfijas un apraksts ir izvietots vairākos starptautiskos resursos (Sothebysrealty.com vai SIR.com, Sothebys.com, Architectural Digest, The Financial Times u.c.: zemāk pievienojam aktīvos linkus*). „Baltic Sotheby’s International Realty” izmanto dažādus starptautiskus informatīvus kanālus pasaulē, pateicoties „Sotheby’s International Realty” filiāļu tīkla īpašajām iespējām. Būtiski ir tas, ka šāda pieeja ne tikai spodrina konkrētu īpašumu tēlu, bet Latvijas vārds izskan plašsaziņas informācijas līdzekļos ar globālu auditoriju.

Vēršam Jūsu uzmanību, ka resursu Sothebysrealty.com vai SIR.com administrē globālā „Sotheby’s International Realty” filiāļu tīkla vadība, kā arī publiskajā telpā netiek piedāvāta  īpašuma pārdošanas cena.

Pietiek.com 18.01.2016. publicētajā rakstā minēts, ka Pietiek.com žurnāliste ir uzdevusies par potenciālā investora pārstāvi un tādējādi ieguvusi trešajai pusei adresētu dokumentu, kurā minēti īpašuma un iespējamā darījuma parametri, kas uzskatāmi par konfidenciāliem datiem.

Saskaņā ar starptautiski pieņemto nekustamo īpašumu darījumu praksi, iepriekš minētajam materiālam ir informatīvs raksturs un tas nav uzskatāms par tiešu aicinājumu slēgt darījumu.

„Baltic Sotheby’s International Realty” ir vadošais premium segmenta nekustamo īpašumu uzņēmums Baltijas valstīs, starptautiskā „Sotheby’s International Realty pārstāvniecību tīkla dalībnieks. Oficiālā Baltic Sotheby’s International Realty mājas lapa ir balticsothebysrealty.com, tās saīsinātā versija – balsir.com.

„Sotheby’s International Realty” ir starptautiskais nekustamā īpašuma aģentūru tīkls, kas piedāvā interesentiem izsmalcinātākos, greznākos un unikālākos īpašumus visā pasaulē. Šobrīd globālais šis tīkls pārstāvēts 825 birojos 61 valstī un teritorijās visā pasaulē.
Oficiālā Sotheby’s International Realty” mājas lapa ir sothebysrealty.com, tās saīsinātā versija – sir.com.