Ekskluzīvu nekustamo īpašumu kompānija Baltic Sotheby’s International Realty darbojas visās trīs Baltijas valstīs, un tagad uzņēmuma klientiem durvis vēris jauns birojs Tallinas vecpilsētā Pärnu mnt. 12.

Baltic-Sothebys-International-Realty-Tallinn

„Mēs esam atvēruši jaunu biroju, lai būtu tuvāk mūsu klientiem un lai mūs varētu vieglāk atrast. Mēs vēlamies uzņemt savus klientus plašākās un ērtākās telpās un piedāvāt vēl augstāka līmeņa apkalpošanu,” skaidro Baltic Sotheby’s International Realty īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Vestards Rozenbergs. „Līdz 2020. gadam mēs plānojam ieņemt vadošo pozīciju premium klases nekustamo īpašumu tirdzniecības jomā Baltijas valstīs.”

Baltic-Sothebys-Tallinn-Vestards-Rozenbergs

Saskaņā ar Rozenberga kunga teikto Baltijas valstīs ir vērojamas atšķirīgas tendences ekskluzīvu nekustamo īpašumu tirdzniecības jomā. Piemēram, Latvijā cenas ir nedaudz kritušās, un īpašumus galvenokārt iegādājas vietējie iedzīvotāji. Igaunijā cenas ir saglabājušās nemainīgas, un lielākā daļa klientu ir dažādu pasaules valstu iedzīvotāji. Lietuvā, tāpat kā Latvijā, vairums pircēju ir vietējie.

„Atverot jaunu biroju, mēs vēlamies vēlreiz pierādīt saviem klientiem Igaunijā un Tallinas viesiem, ka mūsu uzņēmums piedāvā kvalitatīvus, uzticamus pakalpojumus, kas neaprobežojas ar ekskluzīvo nekustamo īpašumu segmentu, bet gan aptver visu tirgu,” stāsta Rozenbergs. „Baltijas valstīs Sotheby’s zīmols līdz šim uzskatīts par dārgu, elitāru un salīdzinoši konservatīvu. Mēs vēlamies pierādīt, ka mūsu reputācija balstās uz viesmīlību un augstākā līmeņa apkalpošanu, ko nodrošinām visiem klientiem, neatkarīgi no tā, vai tās ir ļoti turīgas vai jaunās ģimenes, kuras tikai nesen uzsākušas kopdzīvi, un neatkarīgi no tā, vai šie cilvēki vēlas pirkt, pārdot vai īrēt īpašumu.”

Komentējot nekustamo īpašumu jomas tendences, Baltic Sotheby’s International Realty īpašnieks min, ka daudzi klienti vēlas dzīvot centrā un rajonos ar labu infrastruktūru, un attīstītāji nevar vienkārši ar projektiem aizpildīt brīvās vietas piepilsētā, jo pircēji ir kļuvuši prasīgāki attiecībā uz dzīves apstākļiem. Attīstītāju galvenais uzdevums ir radīt pareizo produktu īstajā vietā un par adekvātu cenu.

Nekustamā īpašuma kompānija Baltic Sotheby’s International Realty 2010. gadā uzsāka savu darbību nekustamā īpašuma tirdzniecības jomā Baltijas valstīs un visā pasaulē. Uzņēmums ir starptautiskā nekustamā īpašuma aģentūru tīkla Sotheby’s International Realty dalībnieks. Jaunajā Tallinas birojā strādā pieci cilvēki, kas sniedz starpniecības pakalpojumus nekustamo īpašumu jomā, piedāvājot vairākus simtus kvalitatīvu nekustamo īpašumu Igaunijā un vairākus tūkstošus nekustamo īpašumu visā Baltijā.

Avots: City24.ee