Baltijas valstu premium īpašumu tirgus līderis Baltic Sotheby’s International Realty ir veicis pārstrukturēšanu un turpmāk Latvijā darbosies ar zīmolu Latvia Sotheby’s International Realty, ne tikai koncentrējoties uz Rīgas, Pierīgas un Jūrmalas premium tirgu, kas valstī ir pats aktīvākais, bet arī vairāk uzmanības veltot šādiem īpašumiem Latvijas reģionos.

Pārstrukturēšanas rezultātā ir notikušas izmaiņas uzņēmuma īpašnieku struktūrā un vadībā – Latvia Sotheby’s International Realty vienīgā īpašniece un vadītāja ir Ilze Mazurenko, bet Baltic Sotheby’s International Realty turpina darboties atsevišķi Lietuvas un Igaunijas tirgū Vestarda Rozenberga vadībā. Zīmols Latvia Sotheby’s International Realty īpaši izcels tieši Latvijas premium īpašumu tirgu un ļaus vēl sekmīgāk uz to fokusēties. Uzņēmuma klienti Latvijā arī turpmāk saņems augsta līmeņa servisu un plašāko premium īpašumu piedāvājumu, ko nodrošina dalība pasaulslavenā Sotheby’s International Realty franšīzes tīklā.

Ilze Mazurenko, Latvia Sotheby’s International Realty īpašniece un vadītāja: „Vairāk nekā desmit gadu laikā, pārstāvot pasaulē vadošā premium klases zīmola Sotheby’s International Realty nekustamā īpašuma biznesa franšīzi Baltijas mērogā, esam ne tikai panākuši Sotheby’s International Realty zīmola atpazīstamību, bet arī ieguvuši līdera pozīciju premium īpašumu segmentā. Pārstrukturēšana, izveidojot atsevišķu zīmolu ar fokusu uz Latvijas premium īpašumu tirgu, ir pārdomāts lēmums, kas vērsts uz turpmāko attīstību. Šīs pārmaiņas ir nepieciešamas, lai stiprinātu uzņēmuma izaugsmi tieši vietējā tirgū, kas ik gadu, pat neskatoties uz dažādiem izaicinājumiem, uzrāda stabilus izaugsmes rādītājus.

Ilze Mazurenko, Latvia Sotheby’s International Realty īpašniece

Pandēmijas laikā cilvēki ir uzkrājuši līdzekļus un meklē ilgtspējīgus un drošus veidus, kā tos ieguldīt. Nekustamais īpašums, jo īpaši premium segments – kvalitatīvi, augstvērtīgi īpašumi – ir ieguldījumu nemainīga klasika, jo to vērtība gadu laikā tikai aug. Pašlaik nav pazīmju, ka aktivitāte Latvijas premium īpašumu tirgū varētu mazināties, tieši otrādi – pēc pandēmijas ierobežojumu mazināšanas darījumu apjoms strauji palielinājies. Ar jaunizveidotā zīmola palīdzību spēsim nostiprināt mūsu līdera pozīciju premium īpašumu tirgū Latvijā un arī turpmāk būsim klientu izvēle Nr. 1, izvēloties pārdot vai pirkt šī segmenta īpašumus.”

Latvia Sotheby’s International Realty turpina dalību Sotheby’s International Realty nekustamā īpašuma franšīzes tīklā, kas nodrošina starptautisku atbalstu, plašu kontaktu tīklu, pieeju globālajam tirgum un premium īpašumu datubāzēm visā pasaulē. Tāpat uzņēmums nodrošina tirgū īpaši pieprasītu servisu – pilnīgu darījumu konfidencialitāti.

Latvia Sotheby’s International Realty komanda

Turpinot savu darbību Latvijā ar jauno zīmolu – Latvia Sotheby’s International Realty, uzņēmums piedāvā plašu Latvijas premium īpašumu izvēli – gandrīz 1000 dažādus īpašumus 656 000 000 EUR vērtībā. Uzņēmums šī gada pirmajos sešos mēnešos Latvijā ir veicis par 64% vairāk premium īpašumu darījumu nekā attiecīgajā periodā pērn. Kopējā darījumu vērtība Latvijā šogad jau pārsniegusi 21 miljonu eiro, par 12 miljoniem eiro pārsniedzot attiecīgajā periodā pērn sasniegto apjomu.

Pēc pārstrukturēšanas darbību Latvia Sotheby’s International Realty turpina 15 pieredzējušu nekustamo īpašumu tirgus speciālistu komanda, un to ir plānots stiprināt arī ar jauniem augstas raudzes profesionāļiem, kuriem ir tuvas Sotheby’s International Realty vērtības – greznība, izsmalcinātība, kvalitāte, ilgmūžība un profesionalitāte.

Latvia Sotheby’s International Realty biroja adrese un tālrunis paliek nemainīgi: Strēlnieku iela 1A-1, Rīga, tālr.: 29171747. Jaunais e-pasts: [email protected]