Dzīvot mūsdienīgā, augstākās klases komfortam atbilstošā mājoklī, kurā par katru detaļu, noskaņu un kopējo nama auru parūpējušies pasaules līmeņa dizaineri, – tādas iespējas sniedz Baltijas valstu izsmalcinātākie apartamenti, no kuru logiem un terasēm paveras burvīgs panorāmas skats.

Apjoma plašums, kas ļauj domām un sajūtām pacelties augstāk, virs ikdienišķām rūpēm, harmonija apartamentu iekārtojumā un plānojumā, krāsu spēles izsmalcinātos dizaina priekšmetos un dabīgo materiālu apdarē, plašas terases, kurās, izejot no rīta, var sajust, kā pie kājām lēnām mostas pilsēta, pirmie saules stari apspīd līdzās esošos, leģendām apvītos, namu jumtus un blakus esošās baznīcas zvani cienīgi nodimdina pirmo rīta stundu… Tādi ir šie apartamenti, ar kuriem piedāvājam iepazīties tuvāk!

Trīs skaisti, eleganti un izsmalcināti apartamenti Baltijas valstīs, no kuriem paveras gleznains panorāmas skats uz līdzās esošajiem Dievnamiem:

Lietuvas galvaspilsētas Viļņas centrā, Ģedimina prospektā līdzās Katedrāles laukumam atrodas grezni apartamenti ar plašu terasi. Mājokļa mākslinieciski veidotais interjers rada siltu un omulīgu atmosfēru, vienlaikus paužot nevainojamu gaumi, kvalitāti un izsmalcinātību. Izsmalcināto apartamentu telpu plānojums atbilst gan ģimeniskai kopā būšanai un viesu uzņemšanai, gan arī darbam un atpūtai. Divos līmeņos izvietotā dzīvokļa viesistabas un virtuves zona veidota atvērtajā plānojumā. Apartamentos ir iekārtotas trīs guļamistabas, ir paredzēta vieta arī mājas birojam: izveidota darba zona lietišķu jautājumu kārtošanai, kā arī ir ērtas un pārdomātas telpas lietu glabāšanai. Dzīvoklis atrodas nama augšējā stāvā un to iekārtojums un dizains sniedz pilnīgu plašuma sajūtu. Piemēram, unikālā, stiklotā, 20 m² atriuma telpā griestu augstums sasniedz pat 6 metrus, bet no dzīvokļa logiem un terases paveras visskaistākais skats uz vecpilsētu: Viļņas Katedrāles baznīca un Ģedimina pils jumti ir kā uz delnas! Apartamentos ir iekārtots arī vīna pagrabs, kas, izmantojot mūsdienīgus risinājumus, ir integrēts kopējā interjerā, veidojot mūsdienīgu un oriģinālu akcentu. Autonomā gāzes apkure sniedz papildu komfortu. Unikālais dzīvoklis Viļņas vecpilsētas sirdī būs piemērots tiem, kas izvirza savai dzīvei visaugstākos standartus. Lasīt vairāk.

2016.01.12_Lietuva_Dzivoklis_ar_skatu_uz_baznicu_1 2016.01.12_Lietuva_Dzivoklis_ar_skatu_uz_baznicu_2
Elegantā, augstākās klases komforta prasībām atbilstoši iekārtotā premium klases apartamentu nama Club Central Residence” Rīgā, Baznīcas ielā, efektīvā fasāde ir pieskaņota Baznīcas ielas estētikas dinamikai, tā harmoniski saspēlējas ar netālo Sv. Ģertrūdes Baznīcu, jūgendstila ēkām un jauno eklektisko apbūvi. Īpašs akcents ir erkers – veidots kā atstarojošs tumšs monohroms apjoms ar akcentu uz faktūru un rakstiem.
Pilnībā aprīkotais četru istabu dzīvoklis 120 m² platībā izvietots nama priekšpēdējā, 6. stāvā. No 13.4 m² plašās terases paveras skaists skats gan uz līdzās esošo vēsturisko apbūvi un Sv. Ģertrūdes baznīcu, gan uz rosīgo Rīgas centru. Dzīvokļa iekārtojums ir mājīgs un komfortabls, zīda tapetēs, gaismas ķermeņos un aksesuāros izmantota pelēki sudrabainā krāsu gamma, bet spožumu piešķir zeltītas un bronzas detaļas, kas atmirdz spoguļvirsmās. Harmoniskam līdzsvaram – koka grīdas siltums. Daudz gaismas un mūsdienīgas ērtības ir studio tipa viesistabā, kura veidota atvērtā plānojumā ar mājīgu viesu uzņemšanas zonu, kura harmoniski „sadzīvo” ar ultramoderno un pēc pasaulē jaunākajām tehnoloģijām aprīkoto ergonomisko „Valcucine Artematica” virtuvi, kurā viss liekais ir paslēpjams aiz bīdāmā paneļa. Guļamistabās atrodami pasteļtoņos rūpīgi izvēlēti aksesuāri, sienas klāj elegantas zīda tapetes. Kvalitatīvu miegu nodrošina gultas ar ergonomiskajiem „TRECA” gultu matračiem, kuru izveidē izmantoti tikai dabīgie materiāli: zīds, kokvilna, kašmirs. Vannas istabās dabīgā akmens grīdas un reljefa flīzes papildina augstas kvalitātes santehnika.Izstieptās formas ieejas halle efektīgi paplašināta ar apjomīgiem bronzas tonējuma spoguļpaneļiem, aiz kuriem izvietots ietilpīgs sienas skapis. Dzīvoklī ierīkota arī itāļu arhitekta Antonio Čitterio dizainētā garderobe ar patentētu durvju vēršanas sistēmu – „Backstage”: tās iekšējā apdare ir no augstvērtīgas ādas, bet katrai detaļai ir īpaši paredzēta vieta: sākot no aksesuāriem līdz pat plauktu apgaismojumam.
Club Central Residence” apartamenti gaida tos potenciālos iemītniekus, kuriem ir svarīgi dzīvot vienā ritmā ar pilsētu un tai pat laikā cienīt privātumu un mieru, un kuri meklē vislabāko kvalitāti un dzīvē realizē augstākos dzīvojamās telpas standartus par saprātīgu cenu. Lasīt vairāk.

2016.01.12_Latvija_Dzivoklis_ar_skatu_uz_baznicu_1 2016.01.12_Latvija_Dzivoklis_ar_skatu_uz_baznicu_2

Igaunijas galvaspilsētas Tallinas vecpilsētas sirdī – Rātslaukumā, kur saplūst visa pilsētas saviesīgā dzīve un kuru apskauj izsmalcināti restorāni, bāri un boutique tipa veikaliņi, atrodas pilnībā mēbelēts, stilīgs 197.2 m² dzīvoklis. Apartamenti, kuri atrodas nama augšējā, 5. stāvā, izvietoti divos stāvos. Par mājokļa komfortu un mūsdienīgumu parūpējies interjera dizaineris, kurš, ņemot vērā unikālo plānojumu, pratis rast pielietojumu katram telpas kvadrātmetram, un, izmantojot arī nišas, izveidojis  ērtas, noderīgi izmantojamas papildus telpas. Dzīvokļa pirmajā stāvā atvērtajā plānojumā ir apvienota virtuve un viesistaba. No viesistabas un halles, kā arī no otrajā stāvā izveidotās atvērtās zonas var baudīt skatu uz Rātslaukumu.  Otrajā stāvā atrodas divas guļamistabas, katrai no tām pieejama atsevišķa vannas un dušas istaba. Lielākā guļamistaba ir iekārtota kopā ar vannas kompleksu, tai ir arī izeja uz 20 m² plašo terasi. Stilīgais dzīvoklis būs piemērots tiem, kuri novērtē mūsdienīgumu, kas prasmīgi apvienots ar vēsturisko, kuriem patīk dinamiska, bet tajā pašā laikā – harmoniska dzīvesvide. Lasīt vairāk.

2016.01.12_Igaunijas_Dzivoklis_ar_skatu_uz_baznicu_3 2016.01.12_Igaunijas_Dzivoklis_ar_skatu_uz_baznicu_2