Latvia Sotheby’s International Realty sāk unikālu zemes apbūves gabalu pārdošanu pilsētvidē Jurmala Dune, sniedzot iespēju interesentiem veidot savu nākotnes mājvietu privātā, ekskluzīvā, drošā vidē dabas parka un jūras ieskautā teritorijā.

Jurmala Dune ir ciemats Ragakāpas tuvumā Jūrmalā, Lielupes krastā, kur plānots uzbūvēt privātmājas, villas un trīs mazstāvu dzīvokļu mājas, nodrošinot pilnvērtīgu dzīves baudījumu. Šis ciemats ir unikāls ne tikai tā atrašanās vietas dēļ, bet arī mēroga ziņā, ciemata kopējai platībai sasniedzot 25 hektārus. Tas atrodas gleznainu skatu aptvertā vietā, kurā Lielupe satiekas ar Baltijas jūru. To no vienas puses 1 km garumā ieskauj Lielupes krasti, savukārt no otras puses Ragakāpas dabas parks un ainaviskā balto smilšu pludmale.

Jurmala Dune ir mūsdienīgs un multifunkcionāls slēgta tipa ciemats, kura rezidentiem un viesiem jau ir pieejamas pilnībā labiekārtotas publiskās zonas ar apgaismotiem un bruģētiem ceļiem, ietvēm un veloceļiem, kā arī atpūtas zonām. Teritorijā kopumā atrodas vairāk nekā 30 zemesgabalu dažādas platībās, no 2500 līdz 4000 kvadrātmetriem, piedāvājot ikvienam izvēlēties savām vajadzībām un iespējām atbilstošāko. Katram zemesgabalam pieejamas visas nepieciešamās komunikācijas – ūdens, gāze un elektrība, to cenas ir no 180 eiro līdz 300 eiro par kvadrātmetru atkarībā no konkrētā zemes gabala izvietojuma.

Kā atzīst Līga Kohtanena, Latvia Sotheby’s International Realty vecākā pārdošanas konsultante, Jurmala Dune ir vienīgais šāda tipa projekts Jūrmalā, kur dabas ieskautā vidē būs iespēja realizēt ieceri par sava ideālā mājokļa radīšanu. “Pieejamiem zemesgabaliem ir divas zonas – viena ir dabas zona, kas atrodas parka pievārtē, bet otra ir ūdens zona – pie Lielupes, nodrošinot piekļuvi īpašumam arī ar ūdenstransportu. Šie ekskluzīvie zemesgabali sniedz iespēju ikvienam radīt savu sapņu mājvietu dabas lieguma tuvumā, vienlaikus ļaujot baudīt arī ērtību tuvumu ik dienu.”

Ciematam ir skaidri izstrādāta koncepcija un kopējā vīzija, nosakot apbūves un arhitektūras vadlīnijas. Lai nodrošinātu estētiskas vides attīstību, ir pieļaujama vēsturisko arhitektūras stilu interpretācija, ar mūsdienu arhitektūrai raksturīgu apjomu kompozīciju, detalizāciju un apdares materiāliem. Ēku fasāžu apdarē pamatā jāizmanto dabīgi materiāli – akmens, koks (izņemot apaļkokus), stikls, kā arī pieļaujams izmantot augstvērtīgu dekoratīvo apmetumu. Ciema nami pārsvarā plānoti dabīgo materiālu toņos, kas integrējas dabā. Latvia Sotheby’s International Realty pārdošanas konsultante Baiba Kalniņa ir pārliecināta: “Ņemot vērā Jūrmalai raksturīgo ēku kontrastainību, noteiktās apbūves vadlīnijas šajā ciematā nodrošinās estētisku baudījumu no katra nama loga, gādājot par kopējo tēlu un sajūtu šajā vidē.”