Rīga, Centrs, Elizabetes iela

Elegants un izsmalcināts divlīmeņu dzīvoklis ar skatu uz parku

Cena

1 950 000 €

Platība

268 m2

Stāvs

5/6

Guļamistabas

3

Vannas istabas

2
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Patiesi izsmalcināti apartamenti lieliskā vietā. Piedāvājam iegādāties divu līmeņu ekskluzīvu dzīvokli līdzās parkam, Elizabetes ielā, Rīgas Klusajā centrā.
Vienā no skaistākajām Rīgas ielām atdzimis vēsturisks, izsmalcināts un aristokrātisks nams. Nams lepni slejas Elizabetes ielā, pilsētas prestižākajā un reprezentablākajā rajonā Klusajā centrā. Nama fasāde atspoguļo tā laika arhitektūrai tik raksturīgo greznību un izsmalcinātību. Rekonstrukcijas laikā saglabāta kāpņu telpa un kāpnes, ar oriģinālu čuguna balustrādi un margām, vienlaicīgi aprīkojot ēku ar visām mūsdienu tehnoloģijām – ierīkota videonovērošanas sistēma, diennakts apsardze, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmas. Elegantais un izsmalcinātais dzīvoklis izvietots nama piektajā un sestajā stāvā. Dzīvokļa pirmajā līmenī atrodas plaša viesistaba ar kamīnu, kas apvienota ar virtuves un ēdamistabas zonām. Atsevišķi izdalīta saimnieku guļamistabas zona, kas sastāv no plašas guļamistabas, vannas istabas un garderobes telpas. Papildus 1 līmenī atrodas vēl divas guļamistabas un viena vannas istaba. Otrais līmenis dzīvoklī atvēlēts bibliotēkas telpai, kas kalpo arī kā darba zona. No šejienes iespējams nokļūt uz plašu un labiekārtotu āra terasi, no kuras paveras skats uz parku.
Dzīvokļa apdarē un labiekārtošanā izmantoti tikai augstvērtīgi materiāli, ekskluzīvas mēbeles un interjera priekšmeti no aktuālākām pasaules kolekcijām.
Elegants un izsmalcināts dzīvoklis Rīgas Klusā centra sirdī ar lielisku skatu uz parku!

Ērtības

Broker image

Sazinies ar mums