Jūrmala, Dzintari, Dzintaru prospekts

Pārdod zemesgabalu ar saskaņotu projektu

Cena

4 100 000 €

Platība

5 934 m2

Stāvs

3
Nosūtīt ziņu broker link arrow

Piedāvājam iegādāties kluba tipa daudzdzīvokļu namu labiekārtotā un prestižā Jūrmalas rajonā - Dzintaros, Dzintaru prospektā. Tepat līdzās atrodas leģendārā “Dzintaru koncertzāle”, Jomas ielas promenāde un visi ikdienā nepieciešamie pakalpojumi.
Projektā paredzēti 23 apartamenti, kas izvietoti trīs stāvos. Ikviens apartaments veidots kā unikāls projekts. Katram pirmā stāva apartamentam plānota atsevišķa ieeja no pagalma puses un brīnišķīga iespēja iekārtot savu piemājas dārziņu. Otrā stāva priekšrocība - terase, kuru no apartamenta atdala pilnībā atverama stikla siena. Katram trešā stāva apartamenta īpašniekam paredzēta apzaļumota un saulaina jumta terase.
Ēkas vestibils ir veidots kā unikāla divu līmeņu telpa, kurā iespējams rīkot dažāda formāta pasākumus: izstādes, radošos vakarus u.tml. Vestibils plānots ne tikai grezna un izsmalcināta uzgaidāmā telpa, bet vienlaicīgi tas varētu kalpo kā lobija bārs, kas mājas iedzīvotājiem piedāvā īpašu apkalpošanas servisu.
Ideāls plānojums, videi draudzīgi celtniecības un apdares materiāli garantēs pilnīgu komfortu.
Apartamentu platība 93 – 190m2, zemes gabala kopējā platība - 3464m2, būves kopējā platība - 6663m2.
Ēkai ir pilnībā izbūvēts karkass ar starpstāvu pārsegumiem. Īpašumam ir spēkā esošs saskaņots projekts un spēkā esoša būvatļauja.

Ērtības

Sazinies ar mums